Sklep, showroom czy ekskluzywny truck?

Ostatnio jesteśmy zaangażowani w projekt realizacji mobilnych salonów obsługi klienta. Efekty naszej pracy już niebawem będziecie mogli spotkać na polskich drogach. My sami nie możemy się już doczekać tego momentu. Dzięki tej realizacji oraz artykułowi na temat prognozy rozwoju sprzedaży na najbliższe 5 lat, który ukazał się w ramach Think with Google, przygotowaliśmy nową ofertę dla naszych obecnych i przyszłych Klientów na 2021 rok.

Według opublikowanego w artykule raportu w ostatnim czasie rynek mocno przyspieszył rozwój e-commerce. Pomimo tego jednak Google przewiduje, że większość sprzedaży będzie odbywała się offline – od 78% do 22% w 2024 roku. Równocześnie badania pokazują, że największą szansę na zyskanie dodatkowej sprzedaży będę mieli ci, którzy zdecydują się na równoczesny rozwój kanałów online i offline. Szacuje się, że do 2024 roku 53% klientów będzie wybierać te firmy, które oprócz rozwiniętej oferty digitalowej, będą posiadać również sklepy stacjonarne. Oznacza to, że firmy, które obecnie działają wyłącznie online, potencjalnie mogą tworzyć oddziały stacjonarne. Wyzwaniem tylko jest, w jakiej formie powstaną. 

Na podstawie badań Google można wysnuć wniosek, że wielokanałowość jest kluczem do wzrostu biznesu, a w Greenmark mamy dla Ciebie propozycję rozwiązań, które pozwolą na jej wdrożenie. 

Proponujemy 3 wysokie jakościowo rozwiązania sklepów i salonów typu pop up. Z analiz wynika, że wartość sprzedaży wygenerowanej przez pop up sklepy sięgnie aż 80 milardów USD w 2021 roku, dlatego warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie.

Oto, co proponujemy Ci w Greenmark:

  1. Sklep lub showroom typu box 

pastedGraphic.png

pastedGraphic_1.png

To rozwiązanie daje szerokie możliwości komponowania i aranżacji przestrzeni. Zastosowanie przeszkleń i podświetleń nadaje mu nowoczesnego charakteru. Dodatkowo posiada wszelkie potrzebne przyłącza oraz wyposażone jest w wifi, klimatyzację, alarm i kamerę.

Box może być wykorzystany zarówno jako innowacyjny sklep, jak i przestrzeń wystawowa do prezentacji nowego sprzętu, samochodu czy kolekcji mebli. Jest kompaktowym rozwiązaniem, dlatego świetnie się nadaje do prowadzenia letnich lub zimowych aktywności w turystycznych destynacjach, gdzie nie zawsze dysponujemy dużą powierzchnią. Równocześnie, w zależności od potrzeb, jego powierzchnia może zostać powiększona, dzięki dostawieniu kolejnych modułów. 

  1. Truck do 3,5 tony – mobilny salon sprzedaży

pastedGraphic_2.png

Przestrzeń 3,5-tonowego trucka umożliwia stworzenie sklepu z dbałością o standardy ekspozycyjne brandu. Zaaranżujemy w nim stanowisko sprzedażowe, gabloty i ekspozytory do prezentacji produktu lub usługi, ekrany TV oraz inne potrzebne udogodnienia, jak przestrzeń do przechowywania czy chociażby stanowisko z ekspresem do kawy. Klimatyzacja i webasto umożliwiają całoroczną eksploatację pojazdu.  

Rozwiązanie to jest rekomendowane dla 3 osób obsługi, z kierowcą włącznie, któremu do prowadzenia pojazdu wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii B. Auto jest na tyle kompaktowe, że dotrze do większości miejsc. Z powodzeniem sprawdzi się podczas rożnego rodzaju eventów i roadshow. 

  1. Ekskluzywny truck powyżej 7 ton – mobilny showroom i nie tylko.

pastedGraphic_3.png